SJE főmenü

Álláshirdetések

FELHÍVÁS

A Selye János Egyetem a Tt. 552/2003 sz. A közérdekű munkavégzésről szóló törvénnyel, a Tt. 131/2002 sz. felsőoktatási törvénnyel és a Selye János Egyetem belső előírásaival összhangban

felhívást tesz közzé az alábbi munkakör betöltésére a SJE Gazdaságtudományi és Informatikai Karán:

kutató informatika szakon

Szakmai feltételek:

- harmadfokú egyetemi végzettség (PhD.) az adott vagy rokon tanulmányi szakon.

További feltételek és elvárások:

- aktív publikációs és kutatói tevékenység,

- harmadik országbeli állampolgárság,

- büntetlen előélet és jogi cselekvőképesség,

- orvosi alkalmasság.

Bérezési feltételek: az érvényben lévő jogszabályok alapján, a SZK NT Tt. 553/2003 számú a közjóléti alkalmazottak bérezéséről szóló törvénnyel összhangban.

Csatolandó dokumentumok:

- felvételi kérelem,

- szakmai önéletrajz elérhetőségekkel,

- az egyetemi végzettséget tanúsító okiratok közjegyző által hitelesített másolata,

- publikációs és kutatási tevékenység jegyzéke,

- becsületbeli nyilatkozat a jelentkező nüntetlen előéletéről és erkölcsi feddhetetlenségéről,

- beleegyező nyilatkozat a személyes adatok feldolgozásáról.

A felsoroltakat kérjük szíveskedjenek legkésőbb 2021. december 31-ig eljuttatni az alábbi címre:

Univerzita J. Selyeho
Personálne oddelenie
Bratislavská cesta 3322
945 01 Komárno

A munkakör betöltésének feltételezett időpontja: 2022.01.01.
Komárom, 2021.12.02.

Dr. habil PaedDr. György Juhász, PhD.
rektor
Selye János Egyetem