Hlavné menu UJS

Pedagogicko-psychologické poradenstvo

Univerzita J. Selyeho v spolupráci s Centrom poradenstva a prevencie Hurbanovo poskytuje svojim študentom bezplatné pedagogicko-psychologické poradenstvo. Poradenstvo sa poskytuje za účelom zlepšovania duševného zdravia študentov, ich motivácie k štúdiu a pomoci pri uplatnení sa na trhu práce. Obsah poradenstva je ďalej zamerané na individuálnu pomoc pri riešení osobných problémov študentov.

Po prvý krát sa individuálne poskytovaného poradenstva môžete zúčastniť dňa 5. októbra 2023 (štvrtok) v čase od 10:00 do 16:00 hod. v miestnosti B103b, nachádzajúcej sa na prízemí 2. krídla Študentského domova Čajka (vchod oproti vchodu Pedagogickej fakulty) a v tento deň je možné dohodnúť si aj konkrétne termíny budúcich stretnutí.

Ďalšie termíny individuálneho pedagogicko-psychologického poradenstva budú realizované počas akademického roka vždy v utorok v čase od 10:00 do 16:00 hod. v miestnosti B103b.

Telefónne číslo: +421 35 / 3260 660

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies.

  
spam vedelem