Hlavné menu UJS

Študentský domov

Ubytovanie poskytujeme študentom a zamestnancom univerzity na šiestich podlažiach. Budovu študentského domova tvoria dve krídla. V prvom krídle sa nachádzajú trojposteľové izby a každá izba disponuje vlastnou zrekonštruovanou kúpeľňou. Na každom poschodí je k dispozícií študovňa a kuchynka vybavená chladničkou, elektrickým sporákom a rúrou, mikrovlnnou rúrou a kuchynským drezom.

V druhom krídle ŠD sa nachádzajú dvojposteľové a trojposteľové izby, pričom každé dve izby disponujú spoločnou zrekonštruovanou kúpeľňou. Na každom poschodí je k dispozícií študovňa a kuchynka, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kuchynským drezom.

V celej budove je zabezpečený širokopásmový prístup na internet (LAN sieť a WiFi pokrytie). Na prízemí majú študenti k dispozícií multifunkčné veľkokapacitné zariadenie, ktoré je pripojené na centrálny univerzitný systém a okrem tlače umožňuje aj kopírovanie. Ďalej sa tu nachádza spoločenská miestnosť, jedáleň, práčovňa, miestnosť, v ktorej je zabezpečená možnosť žehlenia, miestnosť určená na hranie stolného tenisu a posilňovňa.

Pred študentským domovom víta návštevníkov pekná parková úprava. Multifunkčné ihrisko, prevádzkované pri študentskom domove ponúka príležitosť na podporu športových aktivít študentov a na príjemné trávenie voľného času.

Mesačný poplatok za ubytovanie v študentskom domove je 70 €/osoba.

Cestovanie je zabezpečené prostredníctvom MHD, nakoľko zastávka pre autobusov sa nachádza v 100 metrovej vzdialenosti.

Ďaľšie informácie nájdete na webovej stránke tu, alebo napíšte nám na e-mailovú adresu 

 

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies.

  
spam vedelem