Hlavné menu UJS

Univerzitná knižnica

V Univerzitnej knižnici ti pomôžeme pri vyhľadávaní literatúry, aby si mal/a prístup k najaktuálnejším informáciám. Máš možnosť vyhľadávať aj v medzinárodných akademických databázach. Na našich počítačoch poskytujeme bezplatný prístup na internet, a v knižnici môžeš využiť aj naše reprografické služby (tlač, skenovanie, kopírovanie).

V súčasnosti máme približne 90 000 exemplárov a knižnica archivuje aj viac ako 500 časopisov a ponúka výber stoviek elektronických dokumentov (vo formáte CD). Ak hľadáš knihu, ktorá ešte nie je dostupná v našom fonde, môžeme vám sprostredkovať medziknižničnú výpožičnú službu, aby si získal/a požadovaný exemplár. Naše online služby vám umožňujú požiadať nás o pomoc takmer kedykoľvek počas dňa (napríklad prostredníctvom aj Facebooku). Na našej webovej stránke nájdeš vždy aktuálne informácie, ktoré ti pomôžu zorientovať sa v knižnici.

 

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies.

  
spam vedelem